Filtr Hydrauliczny SH57154V
SH 57154 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 209 / 205 mm
Średnica / Długość: 50 / 23 mm